Kars nöbetçi eczaneler. (Nöbetçi Eczane Bilgileri)

Kars ilinde ki 20 Kasım 2019 Çarşamba tarihindeki nöbetçi eczane listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Nöbetçi eczacıların adres ve telefon bilgilerine, saat kaça kadar Nöbetçi olduğu bilgiside listelenmektedir. Bulunduğunuz ilçenin üzerine tıklayarak size en yakın Nöbetçi Eczaneye ulaşabilirsiniz. Eğer mobil den sitemizi ziyaret ediyorsanız aradığınız Nöbetçi eczanenin telefon numarasına dokunarak otomatik arayabilirsiniz. En yakın zamanda navigasyonlu yol tarifi hizmetimiz devreye girecektir.

Nöbetçi Eczane AdıNöbetçi Eczane TelefonNöbetçi Eczane AdresNöbetçi Eczane AdresNöbetçi Eczane SehirNöbetçi Eczane İlçeNöbetçi Eczane Ek Bilgi
Civan Eczanesi - Nöbetçi 0 474 212 11 43 Ortakapi Mah.Faikbey Cad.No:163 Merkez/Kars Nöbetçi Eczane için adres tarifi girilmemiş Kars Nöbetçi EczaneMerkez Nöbetçi Eczane Nöbetçi eczane için ek bilgi girilmemiş


Kars Nöbetçi Eczaneler,

Civan Eczanesi ( Kars Nöbetçi Eczane - 20 Kasım 2019 Çarşamba ), Adresi : Ortakapi Mah.Faikbey Cad.No:163 Merkez/Kars Telefon Numarası : 0 474 212 11 43. Eczane tır. (Nöbetçi dir.). Kars şehrinin Merkez ilçesinde faaliyet göstermektedir. Eczane ile ilgili daha detaylı bilgi için eczane bilgileri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İllere göre eczane detayları için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sizinde eczanenizin bilgilerinin web sitemizde yer almasını istiyorsanız bizimle iletişme geçebilirsiniz. (iletisim@nereyebagli.com)


Kars şehri, şehrin illeri, ilçeleri, köyleri, kasabaları, mahalleleri hakkında bilgiye ulaşmak için Kars şehri hakkında bilgi

Aradığınız Kars Nöbetci Eczane Hakkında

Yukarıda aradığınız il/ilçedeki Kars Nöbetçi Eczaneler listelenmektedir. Kars Nöbetçi Eczane iletişim bilgilerinde herhangi bir değişiklik olduğu kanaatindeyseniz iletisim@nereyebagli.com adresinden bizlere bildirebilirsiniz.

nereyebagli.com olarak en büyük hedefimiz hizmet verdiğimiz içeriğimizi kaliteli ve doğru bir şekilde takipçilerimize ulaştırmaktır, bu yüzden siz değerli takipçilerimizden gelecek yorumları önemsiyoruz, eğer sitemizde hatalı olduğunu düşündüğünüz herhangi bir içerik varsa lütfen bizlere ulaşın. En kısa zamanda iletmiş olduğunuz hata/öneri/istek tarafımızca en hızlı şekilde değerlendirilecektir.

Kars Nöbetçi Eczaneler

Kars Nöbetçi Eczane bilgisi her gün 3 saat arayla güncellenmektedir. Nöbetçi eczane bilgileri her şehrin eczaci odasından temin edilmektedir. Eğer sitemizde gösterilen Nöbetçi eczane bilgilerinde herhangi bir hata veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, aradığınız eczanenin bulunduğu şehrin eczaci odasının web sitesindeki nöbetçi eczaci listesi ile karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Eğer eksik/hatalı bilgilerin ilgili eczacı odasının web sitesindede mevcutsa lütfen odayla iletişime geçin, ilgil eczacı odasının web sitesinde yapılacak olan güncelleme bizimde web sitemize belli bir süre sonra yansıyacaktır. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.